Det danske landshold deltager i EM, og det går ikke ubemærket hen hos Unibet Poker! Dagen efter en kamp med vores landshold kan du deltage i en eksklusiv turnering med en garanteret præmiepulje på €500 hver gang, med et buy-in på kun €1!
Kom tilbage hver dag, når Danmark har spillet en kamp i Tyskland, og giv den fuld gas for at få del i præmiepengene. Og som om det ikke var nok, fordobler vi præmiepuljen, hvis Eriksen, Højlund og co. overlever gruppespillet og kvalificerer sig til knockout-fasen i turneringen. Så find dit supporter-outfit frem!
Regler og vilkår
- Denne kampagne løber fra den 14. juni 2024 (kl. 02.00) til den 16. juli 2024 (kl. 01.59).
- I løbet af denne kampagne arrangerer vi en eksklusiv turnering hver dag, efter at landsholdet har spillet.
- De eksklusive turneringer starter kl. 20:00 hver gang.
- Kun belgiske spillere kan deltage i disse turneringer.
- Vi forbeholder os ret til at ændre denne kampagne til enhver tid.
- Unibets generelle vilkår og betingelser gælder.
- I tilfælde af uoverensstemmelse mellem den engelske version og enhver anden sprogversion af vilkårene og betingelserne, er det den engelske version, der er gældende.
- Sidste opdatering af vilkår og betingelser: 31. maj 2024, kl. 12.00